Czy donGURALesko właśnie zapowiedział preorder nowego album?

Opublikowano: 14/04/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Wszystkie znaki na Niebie i Ziemi, a przynajmniej na Instagramie, wskazują na to, że tak. Przed kilkoma godzinami na profilu należącym do donGURALesko opublikowane zostało zdjęcie morza. Nas jednak zaciekawił komentarz zostawiony pod fotografią.

„Latające ryby w Bałtyku? #preordersoon” – i wszystko! Dla nas tak krótka informacja zostawiona przez DJ’a Dziadziora jest wystarczająca. Preorder dotyczy rzecz jasna albumu „Latające Ryby”, o którym pierwsze informacje, wraz ze zwiastującym to wydawnictwo video singlem otrzymaliśmy jeszcze jesienią ubiegłego roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Latające ryby w Bałtyku? #preordersoon

Post udostępniony przez donGURALesko (@djdziadzior)

„Latające Ryby” będą następcą wydanego w 2017 roku albumu „Dom Otwartych Drzwi”, i jednocześnie 10. w karierze solowym wydawnictwem Gurala. Wspomniany preorder płyty wystartuje zapewne niebawem, a tymczasem dyskografię poznańskiego MC zamyka szalony mixtape „Miłość Szmaragd i Krokodyl” przygotowany wraz z Matheo. A tutaj natomiast, dla przypomnienia, pierwszy singiel zwiastujący „Latające Ryby” – zobrazowany klipem numer „Muzyka Miast”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: