Krzysztof Kozak nakręci film

Opublikowano: 11/02/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego hip hopu postanowiła udokumentować własną działalność w postaci filmu fabularnego. W „Jesteś bogiem” postać Krzysztofa Kozaka pokazana została w niekoniecznie korzystnym świetle, przez co sam zainteresowany ostentacyjnie opuścił salę kinową podczas premiery tejże produkcji. Teraz KNT we współpracy z dziennikarzem i pisarzem Hubertem Kęską przygotowuje scenariusz do filmu przedstawiającego kulisy działalności jego wytwórni – R.R.X.

Przypomnijmy, że w legendarnej już wytwórni swoje albumy wydali tacy artyści jak Nagły Atak Spawacza, Born Juices, Slums Attack, Tede, Pih, Wzgórze Ya-Pa3, Veto czy DJ 600V. Śmiało można więc powiedzieć, że Krzysztof Kozak ma olbrzymi wkład w rozwój rapu w Polsce, a zawodnicy, którzy dzięki niemu debiutowali, zrobili olbrzymie kariery sceniczne.

Jaki będzie film Kozaka i Kęski? Na pewno liczymy na wyciągnięcie na światło dzienne paru hardkorowych akcji, z których znany jest Kozanostra. Z całą pewnością szef R.R.X. będzie chciał też zatrzeć złe wrażenie po przedstawieniu jego postaci w „Jesteś Bogiem”. Na chwilę obecną wszystko jest jeszcze w początkowej fazie i posłuchać możemy jedynie kilkuminutowego nagrania, w którym autorzy przedstawiają swoją koncepcję filmu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: