Peja świętuje 25-lecie swojej pracy scenicznej

Opublikowano: 04/07/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

27 października 2018 roku w poznańskiej Arenie odbędzie się wyjątkowy koncert, podczas którego Peja/Slums Attack wraz z zaproszonymi gośćmi świętować będzie 25 lat obecności na scenie!

„Niebawem mija 5 lat od ostatniego koncertu jubileuszowego w poznańskiej hali Arena. W tym roku obchodzę 25 lat mojej pracy scenicznej. W 1993 roku założyłem zespół SLUMS ATTACK, którego nazwę od pierwszych dni z dumą noszę na skórze. SLUMS ATTACK to moja tożsamość – nie tylko muzyczna. To przykład jak walczyć o swoje i nigdy się nie poddawać. To również zwycięstwa – dziś bez przechwałek i porażki – bez zbędnych tłumaczeń. Bo dziś po latach jako zaprawiony w bojach „ćwiarus” bogatszy o bagaż życiowych doświadczeń mam okazję i przyjemność dokonać jedynego w swoim rodzaju bilansu. Ten koncert to muzyczna wędrówka z odrapanej kamienicy wprost na czerwony dywan. To historia chłopaka, który dzięki pasji zyskał szansę na odmianę swojego losu. To czas, w którym poznał masę ludzi, odwiedził sporo miejsc, wiele zobaczył i wiele się nauczył. To czas właściwych wyborów i banalnych błędów. Spontanicznych zrywów i przemyślanych działań. Spektakularnych upadków i wzlotów. Zarówno wspaniałych sztam jak i antagonizmów. To historia człowieka, który targany sprzecznościami wciąż próbuje odnaleźć swoje miejsce na ziemi. To historia człowieka doświadczonego przez los, który tym doświadczeniem się z Wami podzielił. Bo przecież każdy człowiek ma swoją historię. SLUMS ATTACK jest moją historią. To historia mojego życia. To muzyczny sprawdzian, egzamin dojrzałości. To muzyczna pełnoletniość. Głęboko wierzę, że to Wydarzenie pod wieloma względami będzie wyjątkowe. Jeśli moja historia do Was przemawia chciałbym Wam za to serdecznie podziękować. Ten jubileusz jest dla mnie muzycznym świętem, na które już dziś Was serdecznie zapraszam. Otoczony ludźmi, których darzę szacunkiem i zaufaniem po raz kolejny spróbuję stworzyć trochę magii w ten wyjątkowy wieczór. Dobra – koniec pierdolenia! Wiara!!! Łapiemy się w Arenie:)” – napisał na swoim Facebooku oraz w szczegółach organizowanego wydarzenia Rychu Peja.

Bilety na wydarzenie 25 lat Peja/Slums Attack + Goście 27/10/18 Arena, Poznań już teraz nabywać możecie za pośrednictwem serwisu biletomat.pl w tym miejscu. I radzimy się spieszyć, gdyż pierwsza pula biletów na świętowanie 25-lecia pracy scenicznej Peji rozeszła się w jeden dzień!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: