O.S.T.R. i Eldo puścili pierwszy wspólny singiel „Sentymentalnie”

Opublikowano: 09/04/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

O.S.T.R. i Eldo pracują nad wspólnym albumem! Ta informacja zelektryzowała nas i Was w ostatnim miesiącu 2023 roku. Dzisiaj natomiast otrzymujemy pierwszy efekt współpracy dwójki utalentowanych weteranów. Jest nim zaprezentowany wraz z klipem singiel „Sentymentalnie”. Stanowiący zarazem muzyczne zaproszenie na zbliżającą się domówkę u Ostrego.

O.S.T.R. i Eldo rozpoczęciem prac nad wspólnym albumem pochwalili się w grudniu. Informacja ta, co oczywiste, wzbudziła ogromny entuzjastów wśród słuchaczy. Zwłaszcza, że dla Eldoki album z Ostrym stanowi powrót na scenę z nowym materiałem po aż niespełna ośmiu latach ciszy. Utęsknienie za nową twórczością Leszka Kaźmierczaka, jest zatem, przynajmniej, duże. Koniec oczekiwania następuje natomiast właśnie teraz. Wraz z pojawieniem się pierwszego singla zwiastującego płytę, pod którą wspólnie podpiszą się O.S.T.R. i Eldo.

Za warstwę muzyczną utworu zatytułowanego „Sentymentalnie” odpowiada, rzecz jasna, sam Ostrowski, a wraz z Eldo pojawia się także za mikrofonem. Nasuwa się więc pytanie, czy album nadchodzący album stanowić będzie nowe solo Eldo, za którego warstwę muzyczną odpowiedzialnym jest O.S.T.R.? Czy też materiałem nagrywanym w duecie przez obu raperów. Czas pokaże. A na razie singiel „Sentymentalnie”, do którego klip zrealizowała ekipa Life Media Ent. Będący jednocześnie kolejną nowością spod szyldu labelu Tabasko Nagrania. A także zaproszeniem na 120 Rap Fest, który czeka nas już 20 kwietnia.

(Fot. główna – kadr z video „Sentymentalnie”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: