Pono zapowiada nowy album i wypuszcza pierwszy singiel

Opublikowano: 14/03/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W dniu dzisiejszym na kanale Visioner opublikowany został zobrazowany klipem numer „Szczerze”. Singlem tym Pono zapowiedział swój piąty w karierze solowy album.

Beat do numeru „Szczerze” dostarczył producencki duet soSpecial, za scenariusz i reżyserię teledysku odpowiada natomiast Justyna Gieleta. Brzmieniowo singiel całkiem mocno kojarzy się nam z pierwszą solówką reprezentanta Zip Składu, wydanej w 2002 roku płycie „Hołd”, w nieco mniejszym stopniu, z wydanym cztery lata później krążku „Tak to widzę”. I nie jest to wcale zarzut, gdyż naszym zdaniem są to najbardziej udane wydawnictwa w dorobku Rafała Poniedzielskiego. 

O samym albumie, który „Szczerze” zapowiada na ten moment nie ujawniono żadnych informacji. Póki co, dyskografię Pona zamyka krążek „Bunt”, który na sklepowe półki trafił w 2015 roku. My natomiast przypominamy Wam wspomnianą pierwszą solową płytę Syna Alka Pono, która tak na marginesie, była również pierwszą pozycją wydaną w pełni niezależnie przez Prosto Label („Świeży Materiał” Waca wypuszczony był jeszcze przy współpracy z BMG Poland).

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: