PREMIERA – Kmieciu „Płacz truskula” do odsłuchu na YouTube!

Opublikowano: 20/09/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

„Płacz truskula” trafił właśnie do sieci i odsłuchać można go na platformie YouTube. Na płycie znajduje się łącznie 16 pozycji, które klimatycznie i tematycznie są mieszanką tego, co Kmieciu serwował nam przez ostatnie lata. Album zawiera zarówno kawałki lekkie i zabawne, te poważniejsze i bardziej zaangażowane społecznie, jak i ironiczne utwory atakujące nowoszkolny nurt na scenie.

Producencko „Płacz truskula” jest dość zróżnicowany, choć dominacja Sołtysa pod względem ilości produkcji na krążku jest wyraźna. Mimo tego na „Płaczu Truskula” znaleźć można mocno truskulowy tytułowy kawałek na bicie matthev.goldberg’a, drum’n’bass’ową wariację Kensee’ego oraz produkcje od sześciu innych producentów – Babinciego, Grekka, Kazeta, Mejdeja, Krzysztofa Ptaka oraz ME.

Jak przystało na miłośnika klasyki, Kmieciu zaprosił do współpracy również turntablistów. Cut’ami na „Płaczu truskula” zajęli się poznańscy spece od crossfader’a – DJ Strugi Woogie Boogie oraz Orski. Z Gorzowa natomiast za deckami zameldował się znany i lubiany DJ Nambear.

Choć premiera całości materiału ma miejsce dziś, a klipy promujące album powstały trzy, uchylimy rąbka tajemnicy, że jeszcze po premierze niektóre kawałki zostaną zreanimowane z dodatkiem ładnych efektów wizualnych, więc warto czekać! Na dniach na profilu rapera pojawi się też informacja o możliwości nabycia fizycznej wersji płyty.

Kmieciu- Płacz Truskula

1. Intro (prod. Sołtys Produkcja)
2. Maupi Show (prod. Babinci, cuty Orski)
3. Zdrowa polska zawiść ft. Lemur (prod. Sołtys)
4. #bartłomiejkmieciak ft. TwoFace (prod. Sołtys)
5. Matuzalem (prod. Kensee, scratch Orski)
6. Killuminati (prod. Grekk, cuty DJ Nambear)
7. Urosła mi broda (prod. Sołtys)
8. Małe hardkory ft. Enrikle (prod. Kazet)
9. Poklaszcz mi ft. Enrikle, Citrus (prod. Sołtys)
10. Skrrrt (prod. Sołtys)
11. Płacz truskula (prod. matthev.goldberg, cuty Dj Strugi Woogie Boogie)
12. Nie sztuka się zarazić (skit)
13. Teoria jabłka (prod. Mejdej)
14. Jak to się mówi (skit)
15. Mourning doves (prod. Krzysztof Ptak Music)
16. Co z tobą świecie? ft. Oner, Igoronco (prod. ME, gitara basowa Respo

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: