Abradab & Gutek oraz Liroy zagrają na THE LEGEND – IDĘ DALEJ

Opublikowano: 24/11/2023
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Do line-up wydarzenia THE LEGEND – IDĘ DALEJ dołączają kolejne legendy hip-hopu!
9 marca 2024 w PreZero Arena Gliwice swoje największe klasyki zagrają Abradab & Gutek oraz Liroy! Teraz bilety na II edycję festiwalu THE LEGEND – IDĘ DALEJ można kupić w promocyjnej cenie!

Festiwal THE LEGEND – IDĘ DALEJ to druga edycja wyjątkowego wydarzenia muzycznego, które zabierze widzów w sentymentalną podróż po historii polskiego rapu. Już 9 marca 2024 na jednej scenie hali widowiskowej PreZero Arena Gliwice, w pełnej efektów oprawie wizualnej, wystąpią legendy polskiego hip-hopu. Do line up’u wydarzenia dołączyli trzej wielcy pionierzy gatunku: Liroy oraz Abradab & Gutek!

Liroy to prawdziwy prekursor i legenda polskiego hip-hopu, autor ponadczasowych utworów, które zapoczątkowały w naszym kraju rap! Podczas THE LEGEND -IDĘ DALEJ raper zagra swoje najsłynniejsze utwory takie jak „Scoobiedoo Ya”, „Scyzoryk”, „Moja autobiografia”, czy „Impreza”.

Abradab, członek legendarnej grupy Kaliber 44, uznawany jest za jednego z najbardziej oryginalnych raperów. Podczas koncertu wystąpi razem ze swoim przyjacielem Gutkiem. Niezwykle szanowanym na scenie reggae/hip-hop wokalistą, z którym nagrał swój największy przebój „Rapowe ziarno 2” (Szyderap).

Teraz z okazji BLACK WEEK na stronie eventim.pl możecie zgarnąć wejściówki na wydarzenie THE LEGEND – IDĘ DALEJ z rabatem -20%!!!. Promocja trwa tylko do 27 listopada!

THE-LEGEND-IDĘ-DALEJ-BLACK-FRIDAY
THE LEGEND – IDĘ DALEJ to festiwal, który łączy pokolenia!

Finalny line up drugiej edycji THE LEGEND prezentuje się imponująco. Wystąpią bowiem Paktofonika, Molesta Ewenement, Abradab & Gutek, Fenomen, Grammatik. Peja / Slums Attack, Liroy, 52 Dębiec, DJ Decks, DJ HWR i DJ Twister. Pionierzy gatunku zagrają swoje najważniejsze klasyki, przenosząc się wraz z publicznością w czasie do lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych.
Oprócz muzycznej uczty w wykonaniu starej szkoły rapu, na uczestników wydarzenia czekać będzie szereg atrakcji. W PreZero Arena Gliwice pojawią się stoiska wystawiennicze związane tematycznie z nurtem hip-hopu, nie zabraknie też strefy chillout’u. Dodatkowo organizatorzy przygotowali after party w legendarnym stylu i z legendarną obsadą gramofonową: DJ Decks, DJ Twister, DJ HWR.

THE LEGEND 2: IDĘ DALEJ

Kiedy? 09.03.2024
Gdzie? Gliwice, PreZero Arena
Bilety: od 125,54 PLN na www.eventim.pl/artist/the-legend-ide-dalej/

(Współpraca z: Musictainment)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: