Action Bronson wrzuca klip do tytułowego kawałka zwiastującego nadchodzący album „White Bronco”

Opublikowano: 29/09/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Tegoroczna jesień obfituje w całą plejadę nowych wartościowych projektów serwowanych przez starych wyjadaczy mikrofonu którzy postanowili powrócić brzmieniowo do czasów złotej ery rapu. Jedną z takich pozycji zapewne będzie zbliżający się wielkimi krokami nowy album Action Bronsona kryjący się pod tytułem „White Bronco”.

Nieco ponad tydzień temu w sieci ukazał się pierwszy singiel zwiastujący nadchodzące wydawnictwo, do którego Bronsolino wrzucił właśnie oficjalne dość mocno psychodeliczne video. Za produkcje tytułowego kawałka, utrzymanego na wstępie w stricte jazzującym klimacie zmieniającym się w rasowy brudny boom bap, odpowiada Daringer oraz The Special Victims Unit. Natomiast autorem klipu jest sam Action Bronson wsparty przez dobrze znanego w branży Rika Cordero, który w swoim CV ma wpisaną współpracę z takimi nazwiskami jak m.in z Nas, Jay Z czy Wu Tang Clan, a także wielkimi brandami pokroju Nike, Levi`s oraz Heineken.

Jeśli cały zbliżający się krążek będzie utrzymany w takim klimacie jak wspominany  „White Bronco”, to propsujemy w ciemno i czekamy z niecierpliwością.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: