Alias Blekaut prezentuje producencki „Projekt: Wdzięczność”

Opublikowano: 26/10/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Alias Blekaut zaprezentował w dniu dzisiejszym „Projekt: Wdzięczność”. Wydany własnym sumptem producencki album, nagrany z udziałem bardzo ciekawych gości. Na pierwszej oficjalnej płycie beatmakera z Chrzanowa pojawiają się bowiem, między innymi, Ero JWP, ekipa WCK, Peja i Guilty Simpson!

„Projekt: Wdzięczność”, producencki album, pod którym podpisuje się Alias Blekaut, jest od dnia dzisiejszego ogólnie dostępny w serwisach streamingowych oraz na YouTube. Dzisiejszą premierę płyty pochodzącego z Chrzanowa producenta w pierwszej kolejności zasygnalizował singiel z udziałem Ero JWP. W drugim zwiastunie „Projekt: Wdzięczność” pojawili się Proforma i Pluto, a następny to już prawdziwa rapowa bomba, w której stworzeniu udział wzięli Peja, Guilty Simpson i DJ Eprom. Kogo zatem jeszcze Alias Blekaut zaprosił na swój album? Spieszymy z odpowiedzią, że są to Bu, Padlin’ski, Bezsenny Underground, Definicja Crew,, Błaszczu i Warszawski. W „Projekcie: Wdzięczność” czynny udział wzięła również grupa DJ’ów w osobach DJ’a Bed, DJ’a HWR, DJ’a Kaczego, Malowanego, DJ’a Noriza oraz Falsyfeecuta.

Jeśli zatem macie ochotę na płytę wypełnioną trzeszczącymi samplami prosto z winyli, tłustym basem i brudnymi bębnami, dużą ilością rapu, a także scratchy i cutów, to sprawdźcie „Projekt: Wdzięczność”, którym swoją obecność na scenie, już w formie długogrającej, zaznacza Alias Blekaut.

Alias Blekaut - Projekt Wdzięczność - okładka albumu

Alias Blekaut – Projekt: Wdzięczność

 1. Intro ft. DJ Bed
 2. Mój Skok ft. Ero JWP, DJ Bed
 3. Polski Klasyk ft. Proforma, Pluto, DJ Bed
 4. The Realest ft. Guilty Simpson, Peja, DJ Eprom
 5. Azymut Najntisów ft. Bu
 6. Historia Znajomości (skit) ft. Padlin’ski, Bu
 7. Koncerty, Awantury ft. Padlin’slki, DJ Bed
 8. Proza Życia ft. WCK, Rookie, DJ HWR
 9. Sens ft. Bezsenny Underground
 10. Ślepa Miłość ft. Definicja Crew, Malowany
 11. Trochę Już Idę ft. Błaszczu, Warszawski, DJ Kaczy
 12. Outro ft. DJ Noriz, Falsyfeecut

(Fot. główna – autor: marcin-niedospial.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: