Aloe Blacc gościnnie w pierwszym singlu z płyty Choosey i Exile`a

Opublikowano: 27/03/2019
Autor: Mariusz Kaszuba
Zdjecie newsa

Choosey jest młodym raperem pochodzącym z San Diego, który zadebiutował albumem „Left Field” w 2014r, wydanym za pośrednictwem labelu Dirty Science. Już wówczas na wydawnictwie pojawiły się trzy produkcje założyciela oficyny Exile`a, znanego doskonale ze współpracy z takimi tuzami rapowej sceny jak chociażby Pharoahe Monch czy Snoop Dogg i Wiz Khalifa, którym wyprodukował między innymi świetny beat do kawałka „You Can Put It in a Zag, I’mma Put It in a Blunt”.

Po pięciu latach od ukazania się „Left Field”, obaj panowie postanowili zacieśnić współpracę czego efektem jest wspólny krążek zatytułowany „Black Beans”, którego premiera przewidziana jest już na 29 marca. Według deklaracji składanych przez Choosey`a, materiał będzie utrzymany w stylu, jak to sam określa Afro Chicano, czyli połączeniu stylistyki meksykańskiej i afro amerykańskiej, z czego wynikać może, iż otrzymamy produkt przepełniony soulowym brzmieniem z delikatnymi naleciałościami gangsta, i tu stawiamy nacisk na słowo delikatnymi, ponieważ autorowi bliżej do klimatów serwowanych przez Skee Lo, niż chociażby N.W.A. Namiastkę tego o czym mowa otrzymujemy w pierwszym singlu promującym album skrytym pod tytułem „Low Low”, z gościnnym udziałem Aloe Blacca, podkreślającego swoim wokalem rzeczony charakter lat 60-tych i 70-tych, lekko przypominający stylem stare utwory Smokey Robinsona. Reżyserem obrazka jest Azzdine i zapewne sam klip będzie nie lada gratką dla wszystkich fanów klasycznych Low Riderów, gdyż pojawiają się w nim takie gabloty jak kultowa Impala czy Chevy Convertible z wczesnych lat 50-tych.

Co do samego albumu znajdziemy na nim 13 pozycji, na których obok wspomnianego Aloe Blacca, pojawią się takie postaci jak Blu, Fashawn, Ana Tijoux, Ishe, Jimetta Rose, The Last Artful, Dodgr oraz Devaughn w tytułowym utworze „Black Beans”. Long play będzie dostępny standardowo w popularnych serwisach streamingowych, a także w internetowym sklepie Fatbeats, na czarnym placku oraz CD.

Choosey & Exile- Black Beans

1.Intro
2.I Did
3.Black Beans Ft. Devaughn
4.Low Low Ft. Aloe Blacc
5.Show You
6.You Got It Ft. Jimetta Rose
7.Teen Angel Ft. Ishe
8.Satisfied Ft. Fashawn
9.Sangria Ft. The Last Artful, Dodgr
10.Brown & Beautiful Ft. Blu & Ana Tijoux
11.Ain’t Scared
12.No Routine
13.Familia Ft. Ishe

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: