Czy O.S.T.R., Młody Olisadebe i LUCK7 wydali album? Poczekaj, sprawdzę

Opublikowano: 29/02/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Czy O.S.T.R. po opuszczeniu Asfalt Records utrzymał tradycję wypuszczania płyt w drugim miesiącu roku? „Poczekaj, sprawdzę w telefonie”. A czy O.S.T.R. nagrał płytę w towarzystwie debiutantów w osobach Młodego Olisadebe i LUCK7, która właśnie zaliczyła premierę nakładem Tabasko Nagrania? „Poczekaj, sprawdzę w telefonie”. I puszczę klip obrazujący „Nowy dzień 2”.

O.S.T.R. swoje solowe albumy, w miesiącu po styczniu, wydaje już blisko dwadzieścia lat. Tradycję tą rozpoczynając w 2006 premierą płyty „7”. Nie inaczej jest w roku 2024. Z tą różnicą, że 29 lutego światła dziennego nie ujrzała solówka Ostrego, a płyta nagrana wraz z innymi twórcami. Są nimi Młody Olisadebe i LUCK7. Co więcej, album pt. „Poczekaj, sprawdzę w telefonie” jest pierwszym legalnym wydawnictwem w dyskografii Ostrowskiego, które nie zostało opatrzone logiem Asfalt Records na okładce. O.S.T.R. słynną oficynę Tytusa opuścił bowiem wraz z początkiem roku. A wydanie albumu „Poczekaj, sprawdzę w telefonie” inauguruje działalność labelu Tabasko Nagrania, którego mająca dzisiaj premierę płyta stanowi pierwszą pozycję w katalogu.

O.S.T.R., Młody Olisadebe i LUCK7 premierę wspólnego albumu zasygnalizowali przed trzema tygodniami singlem „Best I Can”. Z kolei w dniu wydania płyty „Poczekaj, sprawdzę w telefonie” ukazał się drugi teledysk promujący pierwszy materiał spod szyldu Tabasko Nagrania. Nakręcony przez Paweł Zawadzki, a obrazujący numer „Nowy dzień 2”, pod którego produkcją podpisuje się DJ Haem.

„Poczekaj, sprawdzę w telefonie” w dniu dzisiejszym ukazało się jedynie w wersji cyfrowej. Na premierę wersji fizycznej płyty tria O.S.T.R., Młody Olisadebe, LUCK7 poczekać natomiast musimy do 27 marca. Przedsprzedaż fizyków „Poczekaj, sprawdzę w telefonie” trwać będzie jednak jedynie do 8 marca na ostr.shop.

O.S.T.R., Młody Olisadebe, LUCK7 -prezentują album, Poczekaj, sprawdzę w telefonie

O.S.T.R., Młody Olisadebe, LUCK7 – Poczekaj, sprawdzę w telefonie

 1. Intro
 2. Nowy dzień 2
 3. Albumode
 4. Lista życzeń
 5. Powietrze
 6. Matrix
 7. Koniec świata
 8. Gorzej nie będzie
 9. Slang
 10. Away
 11. Rap na zapalenie płuc
 12. Best I Can
 13. 2024

(Fot. główna – kadr z video „Nowy dzień 2”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: