Data premiery nowego albumu Eminema została oficjalnie potwierdzona

Opublikowano: 29/11/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

No nareszcie, można być powiedzieć, zważywszy na ciągnące się już od kilku tygodni spekulacje na ten temat. W dniu wczorajszym zostały one oficjalnie zakończone poprzez instagramowy profil Dr. Dre, na którym ukazało się video potwierdzające tytuł nadchodzącego krążka Eminema wraz z datą jego premiery. 

Dr. Dre współpracował z Marshallem Mathersem przy każdym jego solowym materiale i nie inaczej jest przy albumie „Revival”. Sam producent potwierdził to przy okazji wywiadu dla stacji Shady 45, w którym uczestniczył z innym legendarnym producentem Rickiem Rubinem. W rozmowie przyznali oni, że oboje przyłożyli swoje ręce do pracy nad krążkiem „Revival”.

Wróćmy jednak do samego video, które w dniu wczorajszym jako pierwszy wrzucił Doktor z Compton. W bezpośredni sposób nawiązuje one do dotychczasowej akcji marketingowej, której strategią była promocja nieistniejącego leku o nazwie „Revival”.
W poniższym video dostajemy już więc oficjalne potwierdzenie, że „Revival” to tytuł nowego albumu Eminema, który na rynku ukaże się już 15 grudnia!

To wszystkie kwestie związane z 9. solowym materiałem w dorobku Eminema mamy rozwiązane. Pozostaje nam jedynie przeczekać te dwa i pół tygodnia by sprawdzić jego zawartość i skutki jakie wywołuje „Revival”. I oczywiście zastosować się do wytycznych i „Revival” stosować zgodnie z zaleceniami Doktora (Dre).

Przypomnijmy również, że w sieci jakiś czas temu pojawił się pierwszy singiel z nowego albumu Mathersa. Nagrany wraz z Beyoncé utwór „Walk On Water”. 

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: