Eldo i O.S.T.R. pracują wspólnie nad albumem?

Opublikowano: 06/12/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Eldo i O.S.T.R. pracujący razem w studiu? Jakby ta informacja brzmiała niewiarygodnie, to tak właśnie się dzieje! A rewelację tę przekazuje nam sam Eldoka. Zamieszczając wymowne zdjęcie, na którym przed studyjnym pulpitem siedzi, nikt inny jak Ostrowski.

Eldo pierwszy raz od jakiś 170 tygodni zamieścił w swoich mediach społecznościowych post, który związany jest, a przynajmniej wszyscy tak się domyślamy, z solowym albumem. Zapowiedzianym z kolei przed trzema laty. W ostatnim natomiast komunikacie odnośnie albumu, wówczas zatytułowanego „Alfa”, warszawski raper przekazywał nam informacje o przesunięciu premiery na rok 2021. I na tym się zakończyło. Eldo w międzyczasie gościnnie udzielił się na kompilacji „Aloha Opus Magnum vol. 2” czy pierwszym solo Jotuze. O swojej płycie jednak milczał. Aż do dnia dzisiejszego! Przed kilkoma godzinami Eldo zamieścił bowiem rozbudzający duże nadzieje słuchaczy post. A dokładniej zdjęcie, na którym dostrzec możemy przebywającego w studiu O.S.T.R.’a, z jeszcze bardziej wymownym podpisem samego Eldo: „Pan producent przy pracy. Pan raper słucha. #44 #kapitanboombap”.

Sugerować może to jedno. Eldo i O.S.T.R. wspólnie pracują nad muzyką. Zwłaszcza, że to samo zdjęcie, już na instragramowej relacji dodatkowo zyskało opis: „Rapowe 'pod poduszkę’. Wystartowaliśmy z pracą. 2024.44”. A czy praca ta związana jest z solowym albumem pierwszego z wymienionych? Post opatrzono #44, a właśnie 44 lat ma obecnie Eldoka. Rewelacyjne czwarte solo, czyli „27”, raper także zatytułował adekwatnie do wieku, w którym nagrywał płytę. Czy zatem podobny zabieg Leszek Kaźmierczak zastosował przy wyczekiwanym od siedmiu lat dziewiątym albumie? Miejmy nadzieje, że kolejne informacje o swoich wydawniczych planach Eldo przekaże nam zdecydowanie szybciej.

Eldo - screen z relacji na profilu Instagram

(Fot. główna: Eldo, autor: Piotr Warczak, źródło: instagram.com/eldoka79/)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: