Eminem zostaje zamordowany w klipie do numeru „Tobey”

Opublikowano: 09/07/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Na cztery dni przed premierą „The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)”, Eminem publikuje wideo do numeru „Tobey”. W klipie reżyserii Cole’a Bennetta, raper z Detroit zostaje brutalnie zamordowany.

Premiera najnowszego albumu Eminema, zatytułowanego „The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)”, nastąpi już za cztery dni. Przed jego publikacją amerykański raper wisiał nam jeszcze klip do numeru „Tobey”. Przypomnijmy, że miał on ukazać się 5 lipca, jednak z bliżej nieznanych przyczyn, w sieci pojawił się dopiero 8 lipca. Czekać jednak zdecydowanie było warto.

Wyreżyserowany przez Cole’a Bennetta klip do kawałka „Tobey” to kawał dobrze wykonanej roboty. Całość nakręcona została na tle green screenu i tu osobne słowa uznania należą się odpowiedzialnym za postprodukcję ludziom. W klipie, Big Sean, BabyTron i Eminem, osadzeni zostali w fabryce jako szeregowi pracownicy. W jednej ze scen widzimy też zobrazowaną okładkę „The Marshall Mathers LP”, czyli Eminema, siedzącego na schodach swojego domu rodzinnego. Całość kończy scena morderstwa, którego Marshall dokonuje sam na sobie piłą mechaniczną, w masce Jasona z serii „Piątek, trzynastego”.

Premiera 12. solowego albumu Eminema „The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)” zaplanowana jest na 12 lipca.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: