„Gdzie jest Eis?” – tutaj!

Opublikowano: 03/11/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Stało się! Jeszcze w czerwcu sygnalizowaliśmy Wam, że jesienią tego roku spodziewać należy się, że na sklepowe półki ponownie trafi album „Gdzie jest Eis?”. Klasyczny już debiut nieodżałowanego Eisa to na chwilę obecną najprawdopodobniej największy biały kruk polskiego rapu, a od dzisiaj każdy kto chciał ten krążek posiadać na swojej półce z płytami, ponownie zyskuje tę okazję. Reedycja „Gdzie jest Eis?” właśnie bowiem stała się faktem i trafiła do sprzedaży.

Pierwotnie wydany 3-go sierpnia 2003 nakładem prowadzonej przez Arkadiusza Delisia wytwórni T1-Teraz album Eisa do ponownej sprzedaży trafił z logo Def Jam Recordings Poland i Lajka.co na okładce. Na potrzeby reedycji krążek „Gdzie jest Eis?” został ponownie zremasterowany, a odpowiedzialny jest za to Noon. Wydawnictwo dostępne jest w wersji podstawowej oraz limitowanej wersji preorderowej rozszerzonej o specjalnie przygotowane na tą okazję remiksy ze współczesnymi zwrotkami gościnnymi.

Obie wersje nowego wydania albumu „Gdzie jest Eis” zawierają natomiast numer „Astra”, który nie znalazł się na pierwotnym wydaniu płyty siedemnaście lat temu. Preorder nowego wydania jedynego solowego albumu Eisa dostępny jest na stronie www.gdziejesteis.pl.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: