Kendrick Lamar i SZA we wspólnym utworze

Opublikowano: 04/01/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Wspólny numer Kendricka Lamara i SZA zatytułowany „All the Stars” stanowi singiel zwiastujący najnowszy film Marvel Studios pt. „Black Panther”. K.Dot, oprócz stworzenia tytułowego utworu do filmu, odpowiedzialny jest również za powstanie ścieżki dźwiękowej do „Czarnej Pantery”. 

A konkretnie za produkcję oraz kuratelę nad soundtrackiem do najnowszej produkcji Marvela. Zadanie to oprócz Kendrickowi Lamarowi powierzono też Anthony’emu Tiffithowi, szerzej znanemu jako Top Dawg, czyli szef wytwórni TDE, dla której nagrywają m.in. Lamar oraz SZA. A że panowie rozumieją się idealnie a efekty ich współpracy podziwia cały świat, to wiemy już nie od dziś.

O współpracy z Marvel Studios Kendrick w wydanym oświadczeniu wypowiedział się w takim oto tonie:

„Czarna Pantera’ Marvela jest niesamowita, od obsady po reżysera. Wielkość tego filmu polega na pokazaniu wspaniałego połączenia sztuki i kultury. Jestem zaszczycony, że mogę przekazać swoją wiedzę na temat produkowania i komponowania muzyki wraz z wizją Ryana (Cooglera, reżysera filmu) i Marvela.”

Spodziewać możemy się więc z jego strony pełnego zaangażowania w projekt, którego efekty w postaci ukazania się soundtracku sprawdzić będziemy mogli już 9 lutego, gdyż na ten dzień zapowiedziane zostało jego ukazanie się. Oprócz tego, że odpowiada za ścieżkę dźwiękową „Czarnej Pantery” odpowiada zgrany duet, który dostarczył nam już niejedną hitową produkcję dodatkową zachętą niech będzie, że zawarte zostaną na niej same premierowe nagrania!

A póki co sprawdźmy pierwszy kawałek z niego, utwór „All the Stars” nagrany wspólnie przez Kendricka Lamara oraz SZA.

Sam film „Black Panther” na ekrany kin wchodzi natomiast 12 lutego, a w naszym kraju pojawi się dwa dni później! Czekamy również!

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: