Łysonżi & Kuba Knap nadają live i prezentują wspólny album

Opublikowano: 08/06/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Łysonżi & Kuba Knap przygotowują słuchaczy do premiery wspólnie nagranej płyty. Jednym z elementów promocji albumu „Pobierz Napisy” jest zaplanowana na dzisiaj preorderowa transmisja live, podczas której wystartuje przedsprzedaż wydawnictwa, a o którym więcej dowiedzieć możecie się już teraz i tutaj.

Łysonżi & Kuba Knap połączyli hip-hopowe siły, czego efektem jest ich wspólny album pt. „Pobierz Napisy”. Do tej pory raperzy udostępnili trzy pełnokrwiste single. „Ptaki lecą kluczem” z Restem z ekipy Dixon 37, „Underground Kingz” z udziałem składu WCK i Wilka WDZ oraz „A teraz Patrz”, do którego zaproszenie przyjął z kolei Eldo. Teraz Łysonżi i Kuba Knap prezentują okładkę oraz tracklistę płyty „Pobierz Napisy”. Autorem unikalnej  szaty graficznej, nawiązującej do klasycznych tekstów kultury wysokiej i niskiej, jest niezastąpiony Ninjah z Okolicznego Elementu. Z samej natomiast tracklisty płyty „Pobierz Napisy” dowiadujemy się, że oprócz powyżej wymienionych, wśród gości duetu Łysonżi & Kuba Knap znaleźli się również Este, Ryfa Ri, Emazet, WdoWa, Proceente i KPSN, a oprawą muzyczną albumu „Pobierz Napisy” zajęli się QLA, Wizzo, 101 Decybeli, Whølelife, Młody, Profus, DJ Mariano MBH, DJ Gondek i DJ Chederac.

Więcej o wspólnym albumie Łysonżi & Kuba Knap opowiedzą Wam już dzisiaj o godzinie 15.00 w specjalnej transmisji LIVE. W trakcie, gdy raperzy nadawać będą równocześnie na kanałach YouTube, Instagram, Facebook i TikTok wytwórni Aloha Entertainment, a także na kanałach Instagram @browkaszpinak i @tipiknapa, na www.alohasklep.pl wystartuje limitowany preorder płyty „Pobierz Napisy”. W samej transmisji nie zabraknąć ma również niespodzianek, fantów dla fanów oraz wielu innych atrakcji ze strony duetu Łysonżi & Kuba Knap.

Łysonżi & Kuba Knap - Pobierz Napisy - okładka albumu

Łysonżi & Kuba Knap – Pobierz Napisy

 1. Krzywe słupki (prod. QLA)
 2. Sztrym ft. Este, DJ Gondek (prod. QLA)
 3. A teraz patrz ft. Eldo (prod. Wizzo)
 4. Ptaki lecą kluczem ft. Rest, DJ Chederac (prod. 101 Decybeli)
 5. Samo się nie zrobi ft. Ryfa Ri, Emazet (prod. Kuba Knap)
 6. Shit happens ft. WdoWA, DJ Chederac (prod. Whølelife)
 7. Figury (prod. 101 Decybeli)
 8. Krawędź (prod. Este)
 9. Underground Kingz ft. WCK, Wilku WDZ (prod. Młody)
 10. Marginesy ft. DJ Gondek (prod. Profus)
 11. Monsun ft. Proceente (prod. DJ Mariano MBH)
 12. Cyferki ft. DJ Mariano MBH (prod. DJ Mariano MBH)
 13. Czapki z głów ft. KPSN, Wilku WDZ, DJ Gondek (prod. DJ Gondek)

(Fot. główna – źródło: mat. prasowe Aloha Entertainment)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: