Śliwa opublikował pełną wersję numeru ze strzałami w GM2L

Opublikowano: 6 dni temu
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Urywek z RAP STREAM 2 Śliwy, z dissami na Malika Montanę, Alberto, Josefa Bratana, Smolastego i Blachę 2115, narobił sporo hałasu. Jak się okazuje, numer „Wracam na rewir”, z którego wspomniane strzały pochodzą, można odsłuchać w sieci.

W ubiegły weekend Śliwa po raz drugi pokusił się o zrobienie streamu, w trakcie którego nagrał cały album. Poznański raper ponownie wyszedł z misji z tarczą, nagrywając album „RAPSTREAM 2 One Take”. Akcja zarejestrowania całej płyty w kilka godzin i zrobienia z tego transmisji, sama w sobie jest już ciekawa. Śliwa zadbał jednak o to, żeby całość była jeszcze bardziej emocjonująca. Sieć szybko obiegł fragment RAP STREAM 2, w którym raper zaczepił Malika Montanę, Alberto, Josefa Bratana, Smolastego i Blachę 2115.

„Malik powiedział mi to samo co Albercik,
lirycznie robię dwóch, to Śliwka ma ostre pestki”

„Ani zabawne to jest, ani to smutne,
jak Smolasty na tronie reklamujący parówkę”

„Co się stało z tą sceną, zlituj się Boże,
Idole małolatów są kumaci jak Josef”

„Żałosne ksera typu Blacha,
mordo ściągam tłumik, walę prosto w ł** łaka”

Nic dziwnego, że w sieci zawrzało. Słuchacze zaczęli się zastanawiać czy zaatakowani wykonawcy odpowiedzą i jak w ogóle w całości brzmi numer, w którym zostali zdissowani? Odpowiedź na drugie z pytań przyszła szybciej niż się wszyscy spodziewali. Już w środę bowiem kontrowersyjny kawałek trafił do sieci w pełnej wersji. Za bit do „Wracam na rewir” odpowiedzialny okazał się AntiSocial. Trzeba przyznać, że Śliwa jest w bardzo dobrej formie. Może i punchline’y same w sobie karku nie łamią, ale linjki poskładane są technicznie bardzo solidnie. Trudno też odmówić poznaniakowi racji w kontekście zarzutów stawianych zaatakowanym.

Teraz pojawia się pytanie czy którykolwiek z nich odważy się odpowiedzieć? Patrząc na to jak nieadekwatnie wysoka, w porównaniu do umiejętności, jest popularność zaczepionych, sądzimy, że odpowiedzi nie będzie żadnej. Rapowo to przecież zupełnie nie ten poziom, a ewentualna kompromitacja mogłaby mocno nadszarpnąć skrzętnie budowany, gangsterski wizerunek Malika i spółki. Obstawiamy, że wszystko, na co będzie ich stać, ograniczy się do jakiegoś żenującego komentarza w social media. No, ewentualnie zaproszenia Śliwy do wyjaśnienia tematu w oktagonie, co, mamy nadzieję, poznański raper zbędzie pobłażliwym uśmiechem.

Premiera albumu „RAPSTREAM 2 One Take” zaplanowana jest na 8 lipca. Preorder zamówsz TU.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: