Miły ATZ prezentuje „ACID MORO”

Opublikowano: 11/05/2024
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Miły ATZ wjechał na rynek z „ACID MORO”. Trzecim solowym albumem, kończącym jednocześnie prowadzoną samodzielnie trylogię rozpoczętą „Czarnym Swingiem”. Następca płyty „Roller” jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych i na sklepowych półkach.

Miły ATZ nad najnowszym albumem zamykającym trylogie złożoną z albumów „Czarny Swing”, „Roller” i właśnie wydanym „ACID MORO”, pracował dwa lata. Jest to zarazem największy dotychczasowy projekt Atezecioka. Raper i producent na dwie długogrające płyty przygotował aż 28 numerów wypełnionych nieoczywistymi eksperymentami. Ale też tym, co fani cenią najbardziej – typowym dla ATZ łączeniem stylów i nurtów, w których twórca z łatwością się porusza. Wszystko to natomiast zrealizowano na najwyższym levelu. W asyście topowych producentów z Polski i UK oraz pokaźnym gronem rapowych gości za plecami, którzy ubarwili i dołożyli część siebie na krążek. Swój wkład w „ACID MORO” mają więc Kukon, Miroff, Misza, MoreNight, Noah, eemzet, Hvll, Odys, Kwiatek Haze, VaZee, Snowy, @atutowy, Hodak, Hubi, Paluch, Phunk’ill, Shdow, Pers, JupiJej, Wiadrowski, Suwal, DJ WAR, Marceli Bober, Kuba Więcek, Dominika Płonka, Tonie FFB, Cichoń, Barto Katt, Nadzia LOLO, gkamolli i Kusha.

ATZ już przed premierą zaprezentował jak różnorodny jest to album i jak wszechstronnym jest raperem, mocnymi singlami na początek zaserwował tytułowy „ACID MORO” czyli potężny bragga storytelling na bicie od Kushy.

Start preorderu rozpoczął natomiast przepełnionym eklektyzmem i mistycyzmem singlem „Mandala Splash”.

Z kolei w Wielkanoc Miły ATZ niespodziewanie wypuścił dla wszystkich fanów truskulu, luźny numer „Kto się wyświetla” z gościnnym udziałem JupiJeja.

Aby następnie potężnie uderzyć numerem „ZOOM”. Klasycznym, braggowym pokazem skilli, na który z pewnością czekali OG fani Atezecioka.

Miły ATZ jeszcze przed premierą „ACID MORO” zdążył zaskoczyć, ukazując swoje drugie, nieznane do tej pory oblicze, stylowym R&B dla dziewczyn i wrażliwców, który słyszymy w utworze „W OCZY”.

A „kropkę nad i” postawił w mocarnym utworze „TOP OF THE TOP” z gościnnym udziałem Kukona. 

„ACID MORO” w ściśle limitowanym BOXie z wersją preorderową albumu zawierająca bonusowe utwory, remixy i odmienną poligrafie wyprzedało się jeszcze przed premierą. W sklepie Def Jam Recordings Poland znaleźć można wersję standard solowego trzeciego solowego wydawnictwa Miłego ATZ z niezwykle dopracowaną, wyjątkową poligrafią autorstwa Janka Mazura, który w całości odpowiada również za koncepty wizualne.

Miły ATZ - ACID MORO - okładka

Miły ATZ – ACID MORO

PŁYTA 1:

 1. Światło
 2. Boyen
 3. Na Rejonach
 4. Za mgłą
 5. Nie truj mi
 6. Kokpit Ft. Kwiatek Haze
 7. Wisdom
 8. Chłód
 9. Full time raver Ft. Snowy
 10. TOP OF THE TOP Ft. Kukon
 11. Lece się karnąć Ft. Hodak
 12. ZOOM
 13. MC Ft. Paluch & Phunk’ill
 14. W OCZY
 15. MANDALA SPLASH
 16. Dom

PŁYTA 2:

 1. Robię Kombek
 2. Kto się wyświetla Ft. JupiJej
 3. Kevin
 4. Brakuje Tchu ft. Marceli Bober, Kuba Więcek
 5. Stylu Nie Kupisz
 6. Do Środka
 7. DCTTB ft. Pers, JupiJej, Cichoń, Tonie FFB
 8. Bamdigibam
 9. Tailwhip Freestyle
 10. Dazyntmeter ft. Barto Katt, Nadzia LOLO
 11. ACID MORO
 12. God Mode

(Fot. główna – autor: Janek Mazur / mat. prasowe Def Jam Recordings Poland)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: