Miły ATZ zapowiada „ACID MORO” singlem „ZOOM”

Opublikowano: 10/04/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Miły ATZ puścił trzeci singiel zwiastujący premierę albumu „ACID MORO”. Tym razem jest to „ZOOM”, którym Atezeciok robi klasyczny, braggowy pokaz rapowych skilli. Muzyczny podkład pod zaprezentowany wraz teledyskiem numer „ZOOM” zapewnili z kolei eemzet, Hubi oraz Misza, czyli producenckie alter-ego Miłego.

„ACID MORO”, trzeci, przygotowany z rozmachem, album Miłego ATZ ukaże się za równy miesiąc. Zagęszczają się także ruchy promocyjne wokół następcy „Rollera” sprzed dwóch lat. Po singlu tytułowym, otwierającym promocje „ACID MORO”, otrzymaliśmy numer „Mandala Splash” oraz wielkanocny easter-egg w postaci luźnego numeru „Kto Się Wyświetla” z gościnnym udziałem JupiJeja. Teraz z kolei Miły ATZ prezentuje „ZOOM”. Numer zobrazowany teledyskiem według scenariusz i reżyserii Wojciecha Szustera, w którym raper i producent wciela się w kilka różnych postaci.

„To skomplikowany wzór – rzeczywistość nabiera głębi, a bragga wymiaru duchowego. Jesteśmy w kilku miejscach na raz, możliwości po drodze było wiele – a jednak spotykamy się tutaj. Każda zbliżona do ideału w miarę możliwości, każde JA gra o swoje własne konto i sygnuje mordą duchowe endomondo”.

– Miły ATZ

Miły ATZ nadal jednak nie odkrywa wszystkich kart związanych z albumem „ACID MORO”. Wciąż nie poznaliśmy tracklist dwóch płyt, jakie złożą się na nowe solo Miłego. Zamiast tego, wraz z premierą singla „ZOOM”, do sklepu Def Jam Recordings Poland trafiła dodatkowa pula boxów preorderowych „ACID MORO”. Limitowany nakład wyprzedał się bowiem już pierwszego dnia preorderu. A dodatkowa pula w sprzedaży pojawiła się na prośbę fanów.

(Fot. główna – autor: Janek Mazur / źródło: mat. prasowe Def Jam Recordings Poland)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: