Nas i Hit-Boy dziękują za przyjęcie albumu „King’s Disease II”

Opublikowano: 09/08/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Wydany w miniony piątek album „King’s Disease II” już zaraz po premierze okrzyknięto jeszcze bardziej udanym wydawnictwem niż ubiegłoroczne, poprzednie wydawnictwo, za którego produkcję również odpowiedzialny był Hit-Boy. Duet postanowił właśnie podziękować za tak entuzjastyczne przyjęcie płyty.

„Peace! Me and my brother Hit-Boy, we want to thank all of ya’ll man. KD2. It’s that season. Escobar season” – słyszymy w opublikowanym dzisiaj video, na którym Nas i Hit-Boy stoją nad krawędzią basenu z kieliszkami w dłoni. W tle leci natomiast fragment jednego z numerów Nasira Jonesa, w którym akurat pada fragment „We did it”. I raczej nie jest to przypadek! Panowie zrobili wspólnie drugi rewelacyjny album. A przypomnijmy, że „King’s Disease” doceniono nagrodą Grammy w kategorii Best Rap Album i istnieje trochę przesłanek potwierdzających nasze wcześniejsze przypuszczenia, że sukces ten może zostać powtórzony. A najbardziej pewnymi z tych przesłanek jest te 15 zawartych na albumie „King’s Disease II”.

https://www.instagram.com/p/CSVLet8J01c/

Nas & Hit-Boy natomiast potwierdzenie tego co napisaliśmy powyżej znaleźli także u innych źródeł. Tych z Was z kolei, którzy nie mieli jeszcze okazji sprawdzić płyty, na której gościnie udzieli się Ms. Lauryn Hill, EPMD i Eminem, gorąco zachęcamy do nadrobienie zaległości.

https://www.instagram.com/p/CSVWVTvJOS0/
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: