O$ka zaprezentował trzecią część swojej „Kompilacji”

Opublikowano: 03/04/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Nareszcie! O$ka, weteran polskiego beatmakingu, po roku od ujawnienia planu powrotu na scenę z nowym materiałem, zaprezentował trzecią odsłonę swojej producenckiej „Kompilacji”. Przed Wami album „K3”, na który zaproszeni zostali, między innymi, Fisz, Bryndal, Spinache, Prykson Fisk oraz skład WCK.

Trochę się naczekaliśmy, jednak było warto! W kwietniu ubiegłego roku O$ka zapowiedział, że wraca na scenę ze świeżym materiałem. Tym samym zapowiedział swój pierwszy od osiemnastu lat producencki album. Ostatnim był bowiem wydany w 2004 krążek „Przez $ jak…”. Druga, kultowa część „Kompilacji” ukazała się natomiast ponad dwie dekady temu. Zaliczono zatem istny powrót po latach! Czy udany? Uważamy, że jak najbardziej. A sygnalizowały już to wcześniej wypuszczone single. Jak ten, który nagrał Fisz. Czy też ten ze składem WCK lub Pryksonem Fiskiem. Od piątku 1-go kwietnia albumu „K3” słuchać możemy już natomiast w całej okazałości.

O$ka na „K3” wraca z charakterystycznym dla swoich wcześniejszych dokonań, ciepłym, klasycznym brzmieniem, który wypełnia ten przyjemny i bujający groove. Nie znajdziecie tutaj rozsadzających głośniki, energetycznych bangerów. Zamiast tego popłynie z nich przyjemnie miękki vibe, porządnie złożone rymy, uzupełnione miłymi dla ucha partami śpiewanymi. Z resztą, sprawdźcie sami!

O$ka - K3 - okładka

O$ka – K3

1. Ej Młody – KafarDix37 x DJ Juvson
2. Kolor Fiolet – KPSN
3. Lata lecą – Prykson x Fasola
4. Kto – Plako Wajber x DJ Gondek
5. Nirwana – Hazzidy
6. Fakty – x DJ Gondek
7. Spokój – Fasola
8. To była długa noc – Verres x Patrycja Nowicka
9. Genie Coin – Bryndal x MRmetrick x Spinache
10. Kłopoty – Marianne
11. Magister Blokers – WCK x DJ B
12. Nie mogę spać – Filip Mizia x Monika
13. Supa Hajk – H.A.J.K. Safilafiqz
14. Kim Basinger – Fisz
15. Relax – Morus x DJ Adri

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: