Poznaliśmy okładkę nowego albumu Cypress Hill

Opublikowano: 02/01/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Słuchy o tym, że nowy album Cypress Hill jest w fazie nagrywania krążyły po rapowej branży już od jakiegoś czasu. W czerwcu tego roku otrzymaliśmy nawet pierwszy singiel zapowiadający nowy materiał i przerywający trwającą blisko osiem lat przerwę w działalności legendarnej załogi z South Gate w Kalifornii. 

A teraz, wraz z nastaniem nowego roku, grupa poinformowała nas, że album zatytułowany „Elephants On Acid” jest… gotowy! Potwierdzone zostało również, że dziewiąty w dorobku, studyjny album Cypress Hill wyprodukowany został w całości przez pierwotnego producenta grupy DJ-a Muggsa, który nie brał zbyt dużego udziału w powstawaniu ostatniego do tej pory materiału zespołu, krążka „Rise Up” wydanego w 2010 roku.

Te miłe wieści panowie ogłosili nam kilka dni temu za pośrednictwem swoich instagramowych kont, udostępniając przy okazji okładkę albumu „Elephants On Acid”.

Pozostaję nam jedynie uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze porcje informacji na temat nowej porcji muzyki przygotowanej przez B-Reala, Sen Doga, DJ-a Muggsa oraz Erica Bobo.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: