„Rakamakafon” powraca jak Lassie

Opublikowano: 27/02/2019
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Czy jesteście gotowi na malutką przejażdżkę DeLorean’em? Przenieśmy się 20 lat wstecz niechaj nasze uszy pochwycą wdzierający się bezpośrednio do czaszki refren „Rakamakofon”.

Mimo, iż nikt wtedy nie rozumiał (obawiamy się że to się nie zmieniło) zwrotek i refrenu nawiniętego przez B.O.Dubb’a to i tak pochwyceni przez hipnotyczny beat bujaliśmy się jak czarnoskórzy w ulubionych filmach Bolca. Trzeci singiel debiutanckiej płyty zespołu Bomfunk MC’s z płyty „In stereo” namieszał w 1999 roku naprawdę solidnie. W klipie nakręconym w helsinskim metrze postacią przewodnia był charakterystyczny chłopiec z blond dredami. Był to Mario Snellman, fiński model i producent muzyczny. W nowatorskim teledysku kontrolował on rzeczywistość swoim MiniDisc’iem – Sony MZ-R55.

Teraz z malutką łezką w oku powróćmy do roku 2019 i obejrzyjmy nowo powstały klip do kawałka „Freestyler 2019”. Tym razem Maria zastąpiła dziewczyna Milicę Bajčetić, a Minidisc’a telefon komórkowy. Dwie rzeczy jednak się nie zmieniły. Cała ekipa Bomfunk MC’s przewija się w tle i kolejny raz możemy cieszyć się niesamowitą atmosferą klipu. Ogromne gratulacje i pozostawiamy Was na cały dzień z rezonującym w głowie nieśmiertelnym refrenem „RAKAMAKOFON”.

Sponsorem klipu jest Telenet, firma z Belgii zajmująca się telefonią komórkową, a odświeżona wersja utworu ma być częścią kampanii reklamowej promującej ich sieć.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: