Bartek KOKO i Plako Wajber nagrali album na bitach Siódmego

Opublikowano: 10/06/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Niespożyte moce przerobowe Bartka KOKO owocują kolejny projektem z jego udziałem. Tym razem mszański MC połączył siły z Plako Wajberem. Wspólnie, na bitach Siódmego, nagrali EP „Harpia”, którego premiera zaplanowana jest na koniec czerwca.

To, że Bartek KOKO nie da nam zbyt długiej chwili wytchnienia po swoim poprzednim projekcie, było pewne jak techno w Trendzie. Mszańska fabryka oldschoolowego rapu działa bez przerwy i nie sposób zarzucić jej spadek jakości. Ba! Każdy kolejny projekt z udziałem Bartka przynosi mu coraz większy szacunek środowiska i kolejnych słuchaczy. Niespełna dwa tygodnie temu do odsłuchu trafił maxi-singiel Starych Białych Kicksów, a dziś otrzymujemy zapowiedź „Harpia EP”.

Przy okazji zapowiedzianej dziś epki, można śmiało powiedzieć, że turbo zajawkowicz trafił na innego turbo zajawkowicza. „Harpia” powstała bowiem we współpracy Bartka KOKO z Plako Wajberem, którego wypuszczona w maju „Ambisonia” jest jeszcze świeża i paruje. O to, żeby obydwaj MC mieli na czym nagrać 9 utworów, znajdujących się na „Harpia EP”, zadbał Siódmy. Warto nadmienić, że Siódmy i Bartek mają już na koncie wspólny album. Mowa tu o EP „Wszędzie widzę szlugi” z 2021 roku.

Zgodnie z zapowiedzią na profilu Bartka, w najbliższy piątek dostaniemy zajawkę jednego numeru w postaci rolki. 20 czerwca natomiast skład zaprezentuje przedpremierowo singiel, zatytułowany „Poltergeist”. Jak zapowiadają sami zainteresowani, „Harpia EP” to będzie „czysty hip-hop, brud, czyli to co hip-hopowe głowy kochają najbardziej”.

Premiera „Harpia EP”, od Bartka KOKO, Plako Wajbera i Siódmego, zaplanowana jest na 27 czerwca. Materiał wyjdzie pod szyldem labelu Under The Top. Fizyczne wydanie albumu oraz merch, wyprodukowany przez PRETEXT LABEL, zamówisz pod adresem mailowym PROJEKTHARPIA@GMAIL.COM

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: