Hemp Gru puszczają „Bombe” w „Eter”- pierwszy singiel i klip od kilku lat

Opublikowano: 06/10/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Zapowiedzi powrotu Hemp Gru z albumem z okazji 20-lecia istnienia materializują się coraz bardziej. Wiemy już, że album zatytułowany został „Eter”, a na rynku ukaże się 9 listopada. Teraz poznaliśmy tracklistę tego materiału oraz pierwszy zwiastujący go singiel i klip!

Pierwszy od ponad 5. lat singiel HG zatytułowany został „Bomba”, a jego produkcję powierzono Szwedowi SWD. Numerowi nagranemu przez Wilka, Bilona i Żarego towarzyszy także teledysk w reżyserii Miłosza Hunzvia, który odpowiedzialny jest również za opracowanie scenariusza do klipu.

Po „Kluczu” i „Drodze” będzie to trzeci, w pełni długogrający album Hemp Gru. A wraz z trylogią „Jedność, Lojalność, Braterstwo”, „Eter” stanowić będzie szóstą fonograficzną pozycję w dyskografii warszawskiego zespołu. Wydawca materiału, Hemp Rec. zaznacza jednak, że materiał ten dla wielu odbiorców może być sporym zeskoczeniem. Bilon, Wilku, Żary i Szwed SWD odrzucają stereotypowe szablony i odważnie kreują hip-hopową rzeczywistość. Reprezentanci Warszawy przygotowali dla fanów to, za czym ci tęsknili najbardziej – wyrazisty przekaz, szczere i zapadające w pamięć teksty oraz brzmienie na światowym poziomi”.

Produkcja albumu „Eter” w całości spoczęła na rękach Szweda SWD, wśród gości natomiast usłyszeć mamy czołówkę polskiej sceny hiphopowej. Ksywy zaproszonych przez siebie raperów Wilku, Bilon i Żary zdradzać będą nam sukcesywnie za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych. A póki co sprawdzić możecie okładkę nowego albumu Hemp Gru oraz listę utworów jakie się na nim znajdą. I zamówić „Eter” w tym miejscu.

foto-okładka-Hemp-Gru-Eter

Hemp Gru – Eter

CD1:
01. Intro
02 .Eter
03 .Waluta
04 .Klepsydra
05. Życie Warszawy 2
06. Skit “Young Pipa”
07. Fake MC
08. Bomba
09. Wizja Przyszłości
10. HH2k18
11. Zmiana
12. Wódka
13. Zaprogramowani
14. Kto?
15. Gangster
16. Człowiek nie robot
17. Rajski Ogród
18. Mały Wielki Człowiek
19. Płonąca Twierdza
20. Ma-Tematyka
21. Outro – Love
CD2:
01. Ganja
02. Drugi brzeg
03. Komediodramat
04. J-ebać biede
05. Klasyka

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: