Kool G Rap kolejnym gościem DJ’a Decksa

Opublikowano: 14/03/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

„Mixtape 7” autorstwa DJ’a Decksa przedstawia się jako jedno z ciekawszych wydawnictw, których premiera przewidziana została na rok 2020. A to sprawą robiącego coraz większe wrażenie grona gości zza Oceanu, których poznański spec od gramofonów i beatmaszyny zaprosił na swój producencki album. I które właśnie powiększyło się o kolejną nowojorską legendę.

Miano legendy nie jest w tym przypadku żadnym przegięciem. Na „Mixtape 7” zaproszenie od DJ’a Decksa przyjął bowiem ulubiony raper Twojego ulubionego rapera, czyli nikt inny tylko Kool G Rap! Autor takich ikonicznych albumów jak np. „4,5,6”, „Roots of Evil „ czy stworzonych wraz z DJ’em Polo krążków „Road to the Riches” i „Wanted: Dead or Alive” dołączył do ujawnionych już m.in. Luniz, The Beatnuts, Onyx i Parisha Smitha.

Reprezentanci naszej rodzimej sceny natomiast, którym DJ Decks dał szansę podzielić beat z weteranem z Queens są Paluch i Śliwa. To teraz wiecie już dlaczego uważamy „Mixtape 7” za bardzo interesujące wydawnictwo. Premiera zaplanowana została na 7-go października, a więcej informacji na temat tego albumu znajdziecie w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: