Pork Pores Porkinson wraca z nowym albumem, wkrótce pierwszy singiel

Opublikowano: 01/04/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Uaktywnili się w ostatnim czasie założyciele nieistniejącego już (niestety) Trzeciego Wymiaru. Wydawnicze ogłoszenia rozpoczął Szad, następny był Nullizmatyk, a w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy zapowiedź powrotu z drugim solowym krążkiem od Porka Poresa Porkinsona.

„Te ostatnie trzy lata przyniosły wiele zmian. Ich założeniem była między innymi próba pożegnania się z muzyką… Nie do końca jednak mi się to udało, bywa… Od dziś możecie zakupić w preorderze mój nowy solowy album…” – napisał dzisiaj Pores i jak podkreśla on sam, nie jest to prima aprilisowy żart. Następca wydanego w 2013 roku albumu „Psychoterapy” nosić ma tytuł „93 Mln Mil Od Słońca”, a premiera zaplanowana została na 17 maja tego roku! Już w najbliższą środę natomiast otrzymać mamy pierwszy singiel wraz z klipem zwiastujący ten materiał. A to nie wszystko, gdyż Pork Pores Porkinson ma nagrany również drugi krążek, na który składać będzie się 10 numerów nagranych według jednego konceptu. Płyta dodawana będzie do pierwszego 1000 egzemplarzy „93 Mln Mil Od Słońca” zamówionych w preorderze. Następnie album sprzedawany będzie jako osobne wydawnictwo.

„93 Mln Mil Od Słońca” to kolejny, solowy album nagrany przez Porka Poresa Porkinsona. Nowy krążek składa się 15 tracków, które powstawały przez okres ostatnich 3 lat życia rapera. Album jest mieszanką technicznego rapu opartego na klasycznych bitach oraz odświeżonego flow rapera w bardziej nowoczesnych kompozycjach. Dodatkowo, promocyjnie w jednej cenie dodawany jest drugi album, który Porkinson nagrał równocześnie z „93MMOS” i jest on płytą koncepcyjną zawierającą 10 utworów. Preorder wydawnictwa dostępny jest na stronie www.dystrykt.pl.

Pork-Pores-Porkinson-93-Mln-Mil-Od-Słońca

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: