Szczyl rzuca „Cień” w dniu premiery „Polskiej Florydy”

Opublikowano: 15/10/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Dzień premiery swojego debiutanckiego albumu Szczyl przypieczętował puszczeniem kolejnego singla promującego „Polską Florydę”. W sieci pojawił się zatem zobrazowany klipem „Cień”, w którym młodemu raperowi i wokaliście towarzyszy Piotr Rogucki.

Po entuzjastycznie przyjętych utworach „Anastazja”, „Hiphopkryta”, Fenomenalny” czy „Wielkie Miasta” przyszedł czas, by Szczyl jako ostatni już singiel promujący album „Polska Floryda” zaprezentował „Cień”. W nagraniu tego numeru udział wziął także Piotr Rogucki, natomiast o warstwę muzyczną zadbał nolyrics. Utworowi „Cień” towarzyszy oryginalny teledysk, za którego reżyserią stoi Kuba Bujas. I jak zauważa sam Szczyl, klip ten nie powstał przypadkowo, a wszystko co w nim zawarte “opisuje w dużym stopniu życiowe wpadki i przypadki”. Dodając, że jest najważniejszy teledysk promujący album „Polska Floryda”, stanowiący zarazem „pokwitowany rachunek emocjonalny”.

W sieci znaleźć można również drugą wersję teledysku do utworu „Cień”. Kontrowersyjny klip posiada bowiem również wersję nieocenzurowaną. Na swojej stronie podzielił się z nią reżyser obrazka.

“Polska Floryda” to debiutancki album Szczyla, którego preorder został całkowicie wyprzedany jeszcze przed premierą płyty. Na stronie polska-floryda.pl artysta swój pierwszy krążek opisał poniższymi słowami:

„Moi mili! Oto debiutancki dysk (CD) „Polskiej Florydy” ode mnie dla Was. W wersji zaangażowanego słuchacza, pomijając muzykę, znajdziecie wiele dodatkowych rarytasów. Kupując ten album, poniekąd kupujecie część mnie, którą niechętnie odsłaniam. Zebrało się na krążku od miłości po rozstania, aż od Gdyni po sam Gdańsk. Dwadzieścia jeden lat życiowej refleksji kontra północny luzik. Skubnij swoją kopię i ucieknij myślami nad morze. Szczyle mają w łapach cały świat”

Szczyl.

Szczyl - Polska Floryda

Szczyl – Polska Floryda

1. Hiphopkryta
2. Wielkie miasta
3. Bang (prod. Kubi Producent)
4. Dinozaury
5. Gdybym
6. Byłaś ze mną wczoraj
7. Anastazja feat. Tymek
8. Fenomenalny feat. Pezet
9. Cień feat. Piotr Rogucki
10. Zawsze za mało
11. Tupet
12. Krzyk feat. Agatka Mierzwa
13. Szczyle mają w łapach cały świat

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: