Zeus przyznaje się do zatajenia prawdy

Opublikowano: 17/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Już 5 kwietnia ósmy solowy album Zeusa doczeka się swojej premiery. Dziś jednak właściciel wytwórni Pierwszy Milion przyznał się do zatajenia prawdy o albumie. Wyjawił ją w specjalnym, niemalże dwuminutowym oświadczeniu.

Promocja ósmego albumu Zeusa trwa. Łódzki MC zaprezentował nam już trzy z dziesięciu numerów, składających się na „Czas na mnie”. Jednocześnie, otrzymaliśmy tracklistę płyty i… coś przestało się zgadzać. Mianowicie, dwa pierwsze single, czyli „Kamil West” i „Lubić ludzi”, istotnie znalazły się na opublikowanej trackliście. Trzeciego singla, zatytułowanego „Spitfire”, na próżno jednak na niej szukać. Dlaczego?

Dziś Zeus opublikował intrygujący film, pt: „MUSZĘ SIĘ WAM DO CZEGOŚ PRZYZNAĆ…”. Kamil przyznaje się w nim, że opublikowana wcześniej tracklista to zaledwie połowa materiału z „Czas na mnie”. Ostatecznie całość składać się będzie z dwóch płyt – strony jasnej i strony ciemnej. Jak nietrudno się domyślić, strony symbolizują różne oblicza Zeusa. Dlatego też na stronie jasnej znalazły się numery „Kamil West” i „Lubić ludzi”, a „Spitfire” znajdziemy na stronie ciemnej.

Premierę ósmego solowego albumu Zeusa zaplanowano na 5 kwietnia. Przedsprzedaż płyty wystartowała już w sklepie Pierwszy Milion.

Zeus – CZAS NA MNIE.

CD 1 – STRONA CIEMNA:

 1. JUŻ JUTRO
 2. WHOLECAR
 3. WRÓCIMY SILNIEJSI
 4. CZAS NA MNIE
 5. SEKCJA PATRIOTYZMU
 6. UCZYKIJ
 7. SPITFIRE
 8. WALEC
 9. DUCHY
 10. WSZYSTKO PRZED NAMI

CD 2 – STRONA JASNA:

 1. KIM JESTEM?
 2. WU-WEI
 3. NIE ZAPOMNIMY
 4. BIT OD VOLTA
 5. KAMIL WEST
 6. ROSE ROYCE
 7. LUBIĆ LUDZI
 8. WIELE ŻYĆ
 9. WŁASNY RYTM
 10. JESZCZE WCZORAJ
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: