O.S.T.R. będzie robił stand-up!

Opublikowano: 04/06/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Zdaje się, że rap jako jedyna forma wyrazu zaczyna powoli lekko nużyć Adama Ostrowskiego. Nawet się temu nie dziwimy, gdyż faktem jest, że przez trwającą już prawie dwie dekady karierę, O.S.T.R. w branży muzycznej zdążył osiągnąć już praktycznie wszystko. I chęć sprawdzenia się w nowych, ze słowem związanych, formach aktywności jest całkowicie naturalna.

I tak, po publikacji w ubiegłym miesiącu autobiografii zatytułowanej „Brzydki, Zły i Szczery”, Ostry postanowił pójść w ślady donGURALeska i również swoich sił spróbować jako stand-uper! Wraz z ekipą Please, Stand-up, raper i muzyk odwiedzi największe miasta w Polsce, by wszystkim zainteresowanych (a podejrzewamy, że będzie ich spora liczba) zaprezentować swój autorski komediowy set.  A, że O.S.T.R. gadać lubi to przekonał się o tym już każdy, kto chociaż raz był na koncercie łodzianina. W formie stand-upu powinien więc odnaleźć się bezbłędnie i to obaw większych nie mamy. Odrobinę jednak martwimy się, że Adam w swoich anegdotach zbyt bardzo poleci w historię z życia rodzinnego, jak przeważnie zawsze robi to na swoich koncertach. My natomiast chcielibyśmy jednak usłyszeć tą nutę ostrości i chamstwa znaną z pierwszych albumów Ostrego. Ostatecznie będzie to stand-up, please!

O.S.T.R. ze swoim stand-upowym show i w towarzystwie takich komików jak  Łukasz “Lotek” Lodkowski, Jasiek Borkowski, Darek Gadowski, Michał Leja, Tomek Kołeck i Błażej Krajewski we wrześniu 2019 odwiedzi kolejno Rzeszów, Kraków, Zabrze, Toruń, Warszawę, Wrocław i Poznań. Sprzedaż biletów na wszystkie wydarzenia rozpoczęła się w dniu dzisiejszym, i jak można było przewidzieć, schodzą jak przysłowiowe świeże bułeczki, a serwery bileterii naporu chętnych usłyszeć stand-up w wykonaniu Ostrowskiego nie wytrzymują. Jeśli i Wy również chcecie zostać przez Ostrego rozśmieszani to bez zbędnej zwłoki udajcie się w to miejsce. Szczegóły trasy Please, Stand-Up! znajdziecie natomiast tutaj.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: