Proceente pozostawia to „Bez komentarza”

Opublikowano: 25/02/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

No i doczekaliśmy się trzeciego singla promującego album „Dziennik 2020”. „Bez komentarza” to kolejny komentarz rzeczywistości w wykonaniu Proceenta. Tym razem szef Aloha Entertainment bierze na tapetę absurdy pojawiające się w dzisiejszym świecie.

Za muzykę w kawałku odpowiedzialny jest Mayor. Za gramofonami stanął natomiast Dj Te, a mix i mastering całości to sprawka Szwed Swd. Klip z kolei stworzył Damian Michalak (Dobrekino Studio).

Przypomnijmy, że „Dziennik 2020” swoją premierę będzie miał 18 marca i tego samego dnia o godzinie 18:00Serum Sklep (DH Land, ul. Wałbrzyska 11, lokal 114) odbędzie się spotkanie z Proceentem.

26 marca z kolei nadarzy się pierwsza okazja żeby usłyszeć nowy materiał na żywo podczas premierowego koncertu. Wydarzenie odbędzie się w klubie BARdzo bardzo, a poza Proceentem na scenie zaprezentuje się Johnny Slim oraz bliżej nieokreśleni goście specjalni. Decki tego wieczoru obsługiwał będzie DJ Beredson, a atrakcją specjalną wieczoru będzie występ live band’u Esz + Proceente + StereoTypy.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: