DJ Kaczy puszcza singiel „Flow fat like Joe”

Opublikowano: 29/06/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

DJ Kaczy z duetu Psychopads i koneksjami z JWP Crew puszcza premierowy singiel „Flow fat like Joe”. Do nagrania numeru zaproszenie od poznańskiego speca od gramofonów przyjęli Miki, Rafuls i Pękaty, a bit do tego kawałka dostarczył Szczur.

DJ Kaczy z pewnością anonimowy dla Was nie jest. Kaczy swoją obecność na scenie zaznaczył prezentując dwie części „Black Box” w ramach działalności duetu Psychopads, a swoje scratche i cuty położył na wielu innych produkcjach. Pojawiając się chociażby w numerach na płytach DGE i Shellera, PWS, BonSoulu, KPSN’a, Karwela czy ekipy WCK. DJ Kaczy systematycznie przypomina przy tym o roli DJ’a w rap grze, puszczając swoje solowe single. Solowe, chociaż częstokrotnie, nie realizowane w pojedynkę. Kaczy do swoich numerów zaprasza bowiem innych twórców. Czuwają niejako nad realizacją całości i finalnym brzmieniem. Warto w tym miejscu przypomnieć wypuszczony przed kilkoma laty numer „Kłamca, kłamca” z Lehem i Shotem. Najnowszym z nich jest natomiast „Flow fat like Joe”.

DJ Kaczy o nagranie numeru „Flow fat like Joe” poprosił Mikego, Rafulsa i Pękacza. Z kolei autorem bitu jest Szczur JWP, a mixem i masteringiem zajął się Oer. A słuchacze w ten sposób, i dzięki DJ’owi Kaczemu, otrzymują porządną porcje tłustego rapu.

(Fot. główna – podesłał nam DJ Kaczy)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: