Havoc obiecuje nowy album Mobb Deep jeszcze w tym roku!

Opublikowano: 13/03/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

W miniony poniedziałek Havoc był gościem ‚The Beat with Ari Melber’ emitowanego na antenie stacji informacyjnej MSNBC. W trakcie rozmowy z gospodarzem programu raper i producent z Queensbridge oznajmił, że pracuje nad nowym albumem Mobb Deep, który światło dzienne ujrzeć powinien jeszcze przed końcem tego roku!

Współtwórca kultowego, tworzonego wraz z Prodigym, duetu przyznał, że jest obecnie w trakcie rozmów z rodziną zmarłego przyjaciela na temat możliwości wydania nowego albumu Mobb Deep, co uważa za najlepszy sposób na utrzymanie dziedzictwa Prodigy’ego i Mobb Deep przy życiu.

„Sposób, nad którym się nad tym zastanawiam, polega na tym, że staram się zachować spuściznę przy życiu. Zasługujemy na to i obecnie pracuję nad nowym albumem razem z rodziną. To będzie naprawdę wkrótce. Przed końcem roku”.

Havoc gościł w programie stacji MSNBC wraz z senatorem New Jersey Robertem Torricell. Poniżej sprawdzić możecie fragment tej rozmowy z interesującą nas częścią dotyczącą albumu Mobb Deep, a my zastanawiamy się kiedy polscy raperzy zaczną być zapraszania na podobne pogawędki do naszych programów informacyjnych.

Działalność Mobb Deep przerwana została nagłą śmiercią Prodigy’ego zeszłego lata w Las Vegas. Ostatnim albumem jaki duet nagrał razem jest dwupłytowe wydawnictwo „The Infamous Mobb Deep”. Na wydanym w 2014 roku materiale oprócz premierowych nagrań znajdziemy również niepublikowane dotąd kawałki, które powstały podczas sesji nagraniowych do klasycznego już albumu „The Infamous” z 1995 roku!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: